Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-02-2017, 22:50   #27
Fyrskar
 
Fyrskar's Avatar
 
Reputacja: 1 Fyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputację
Właściwie mogę się podpisać pod słowami Marrrta. PBFy pozwalają komuś nieprzyzwyczajonemu do pisania w formie bardziej literackiej poćwiczyć sam warsztat, ale pisanie postów na forum, szczególnie jak dłużej się pogra, sprowadza wszystko do powtarzalnego obowiązku. Szczególnie widać to w postach graczy, gdzie często na siłę dodaje im się kilka linijek, zazwyczaj poprzez opis przeżyć wewnętrznych bohatera. A te we frapujący sposób mało kto umie stworzyć i przenieść na papier.

Cytat:
Według mnie fajne jest to, że ludzie dzięki PBF nabieraja chęci by pisać i osoby, ktore z różnych powodów nigdy by się nie podjęły napisania więcej niż zdania czy dwóch w mailu gotowe są usiąść i coś stworzyć.
To też prawda. A jak pisał Mike, takie osoby może nie staną się świetnymi pisarzami (do tego potrzeba talentu, którego np. ja nie mam), ale nawet jeśli nie zostaną wirtuozami pióra, to przy odrobinie starania staną się wprawnymi rzemieślnikami - piszącymi poprawnie i przejrzyście, sprofilowanymi pod grę na forum.
 
Fyrskar jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem