Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-02-2017, 10:07   #72
Dhratlach
 
Dhratlach's Avatar
 
Reputacja: 1 Dhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputację
Nae wysłuchał spokojnie kobiety. Specem od komór kriogenicznych nie był, ale nikt nie musiał o tym wiedzieć, prawda? Tak czy inaczej miał zamiar ugrać w tym coś dla siebie. Z niekompetencji zrobić kompetencję. Uśmiechnął się więc delikatnie zastanawiając się czy kobitka należy do kolonistów czy ekipy Argosa...

- Miałem takie podejrzenia ,ale odrzuciłem je ze względu na niedorzeczność. Ta baza została opuszczona dawno temu, a serwis i naprawa w tych warunkach? Raczej mało prawdopodobne, nie sądzisz?

Spojrzał tutaj na kriokomory z pewnym namysłem. To miejsce miało więcej zagadek i tajemnic niż się mogło wydawać na pierwszy rzut oka. Nie trwało to jednak długo kiedy jego spojrzenie spotkało to drobnej kobiety.

- Najważniejsze, że wszyscy żyją i to jest powód do świętowania. Choć nie ukrywam, że zima pewnie będzie ciężka... Zostajesz z nami, czy wracasz z Argosem? Swoją drogą jestem Nae, Nae Tinnoe.
 
__________________
Rozmowy przy kawie są mhroczne... dlatego niektórzy rozjaśniają je mlekiem!
Dhratlach jest offline