Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-02-2017, 14:46   #39
Highlander
 
Highlander's Avatar
 
Reputacja: 1 Highlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputację
Róża nieco się spóźniła. Właściwie to pojawiła się jako ostatnia ze zwerbowanego towarzystwa. Jej niezwykłe szczęście sprawiło, że natknęła się akurat na moment, w którym Igor rozpoczął impersonację Machiavelliego.
– Hej. Przepraszam, że nie mogłam pojawić się wcześniej – odchyliła do tyłu niesforny kosmyk włosów i usiadła na pobliskim krzesełku – Ach, zanim zapomnę, sprawa Witowskiego już się rozwiązała. Najwyraźniej miał spore problemy z sercem. A przynajmniej słyszałam, że do takich wniosków doszli po wstępnych oględzinach kolesie z pogotowia – dostarczywszy grupie podstawowych informacji, wyjęła telefon i zaczęła przeglądać swoją skrzynkę głosową. Wzrok miała pusty, prawie że nieobecny. Tylko na moment wróciła świadomością do reszty zebranych, żeby położyć na stoliku pojemniczek po farbce modelarskiej marki Humbrol.

– Pomyślałam, że przedmiot zawierający duszę mężczyzny, który skrzywdził Twoje ulubione zwierzę, może być dobrym upominkiem, Krwawa Wróblico. Proszę – dodała czarnowłosa dziewczyna. Dźgnęła palcem kawałek metalu i znów skierowała oczy na elektronikę.
 
Highlander jest offline