Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-02-2017, 16:45   #502
Warlock
Konto usunięte
 
Warlock's Avatar
 
Reputacja: 1 Warlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputację
Chciał podkreślić teatralną błazenadę Dijana.

Nie wiem, ale może zbyt wiele filmów się naoglądałem z archetypowymi przekupionymi mówcami/agitatorami (np. przemowa Therona z 300), aby słowa Bozafa zabrzmiały dla mnie choć odrobinę przekonywająco. Na przyszłość proszę jednak o unikanie zbyt długich monologów na doku, bo nikt nie będzie w ciszy słuchać bzdur na swój temat i ciężko jest się później odnieść do każdego argumentu, zwłaszcza, że każdy jeden ukryty jest pod toną syfu wylanego na swego rozmówcę.

Cytat:
Gdy mówiłem ciężkozbrojnych mówiłem o Tobie Aldono. Ba, nawet patrzyłem na Ciebie, ale co zrozumiał nasz Kendrick?
Rozumiem, że to manipulacja, podobnie jak większość słów Bozafa, ale wypadałoby takie rzeczy opisać w poście, bo ja "ciężkozbrojnych" zrozumiałem nie tylko jako Aldonę, ale też Kobuza. Zresztą i tak niewiele się odnosi to do tego co powiedział Kendrick.

Teraz kwestia deklaracji:
Kendrick zachowa spokój i będzie medytować przez resztę nocy, regenerując utracone Power Pointy. Kontynuuje ignorowanie Bozafa, a nazajutrz będzie chciał na spokojnie porozmawiać z resztą.
 
__________________
[URL="www.lastinn.info/sesje-rpg-dnd/18553-pfrpg-legacy-of-fire-i.html"][B]Legacy of Fire:[/B][/URL] 26.10.2019
Warlock jest offline