Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-02-2017, 17:59   #362
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
- Tych uberkoksów nam przenicowało ze startu mimo, że megaprzykrywka miała być. I nie megakynica ubermądrości tylko popisałem się tu co nieco jak widze sprawę co moglibyśmy zrobić a co moim zdaniem nie jest korzystne dla nas. Valt poza lokalizacją obozu w dżungli to zlewa ale nie chce podać swojej logiki działań więc robi się tępy zamordyzm a nie ubergrupa profesjonalistów. Każe nam skakać bo ma na to finezję i pradawni bogowie się bój spytac o coś bo się nagle okazuje, że jojczybuła jesteś. Mam odmienne zdanie od Valta i inaczej widzę sprawy.


- "Plan" skanowania sadyby Klanga przypomina mi coś takiego:

- Żołnierzu, macie mi przywieźć zdjęcia z bazy lotniczej ZSRR!
- Ale której?
- No mówię lotniczej! Atlasu ZSRR nie macie?! To jest rozkaz, wykonać!
- A dostaniemy jakieś wsparcie?
- Tyyy sabotażyystoo!


- A jak powinno być moim zdaniem?

- Żołnierzu macie się udać pod Nowosybirsk gdzie zrobicie zdjęcia nowych instalacji radarowych Rosjan.
- Tak jest. A dostaniemy jakieś wsparcie?
- Wyląduje z wami grupa uderzeniowa która w razie potrzeby udzieli wam wsparcia a jak nie będzie potrzeby zabezpieczy lądowisko.


- Większość zaś punktów z "planu" jaki powyżej przedstawił Valt jest rozpisana w podobnym stylu. Dlatego budzi to mój sprzeciw i chciałbym zobaczyć jakieś sensowne uzasadnienie takiej strategii. Sytuacja zmieniła się od naszego lądowania diametralnie i dotychczasowa strategia okazała się nieskuteczna. A ten powyższy plan jest jej kontynuacją więc znowu dla mnie jest proszeniem się o zbędny łomot którego jest szansa uniknąć przy zmianie strategii.
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline