Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-02-2017, 19:13   #507
psionik
 
psionik's Avatar
 
Reputacja: 1 psionik ma wspaniałą reputacjępsionik ma wspaniałą reputacjępsionik ma wspaniałą reputacjępsionik ma wspaniałą reputacjępsionik ma wspaniałą reputacjępsionik ma wspaniałą reputacjępsionik ma wspaniałą reputacjępsionik ma wspaniałą reputacjępsionik ma wspaniałą reputacjępsionik ma wspaniałą reputacjępsionik ma wspaniałą reputację
Na wstępie, wybaczcie bom pisał i dalej piszę z telefonu (stąd też pewnie duplikat).
Cytat:
Napisał Warlock Zobacz post
Na przyszłość proszę jednak o unikanie zbyt długich monologów na doku, bo nikt nie będzie w ciszy słuchać bzdur na swój temat i ciężko jest się później odnieść do każdego argumentu, zwłaszcza, że każdy jeden ukryty jest pod toną syfu wylanego na swego rozmówcę.
Mnie też to nie pasuje (w tym wychodzenie w trakcie rozmowy załatwione w jednym zdaniu bez szans na dopisanie czegokolwiek), ale byłeś wtedy na docu i mogliśmy to rozegrać inaczej.
Często piszę komentarze, żeby się wtrącać, nawet po fakcie, to zweryfikuje i poprawię dalszą treść (np. ostatni post pisany z Nami). Dla mnie nie ma problemu, żeby te rozmowy były żywsze, ale sam wspomniałeś, żeby pisać, bo Ty odpisujesz w innych sesjach. w każdym razie, ja nie widzę problemu, żeby na docu napisać komentarz, żeby wstrzymać się, bo postać będzie się wtrącać w monolog, szczególnie jeśli to rozmowa dwóch postaci graczy, która nie ma bezpośredniego wpływu na resztę.

Cytat:
Rozumiem, że to manipulacja, podobnie jak większość słów Bozafa, ale wypadałoby takie rzeczy opisać w poście, bo ja "ciężkozbrojnych" zrozumiałem nie tylko jako Aldonę, ale też Kobuza. Zresztą i tak niewiele się odnosi to do tego co powiedział Kendrick.
Jaka manipulacja? Przecież to Ty opisałeś ją w swoim ostatnim poście
I nie wiem, czy się nie odnosiło, bo pisałeś o swojej zbroi, broni i tarczy, nie o innych postaciach Wykorzystalem słowa Kendricka przeciw niemu przedstawiając go jako zadufanego w sobie egocentryka. Być może przeoczyłeś ten fragment na docu i stąd całe nieporozumienie.
Jedyną manipulacją, jaką Bozaf zrobił to zarzut katowania druida. Nie miał skąd wziąć informacj, ale pasowała do narracji. Co do reszty... cóż podstawiłeś się sam odbierając wypowiedź łotra jako atak na Kendricka (i pogrążyłeś odchodząc od ogniska). Reszta to tylko interpretacja słów i zachowań postaci.

To nic personalnego, więc jeśli czujesz, że jest coś nie tak, zahacz mnie na pw lub czacie, to sobie wszystko wyjaśnimy
 

Ostatnio edytowane przez psionik : 26-02-2017 o 19:30.
psionik jest offline