Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-02-2017, 19:35   #42
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Wróblica ucieszyła się na prezent od Róży schwyciła puzderko - Dziękuję, dziękuję! Kochanie, choć wsadzimy jego ducha do BIAŁEGO szampana! Jakiegoś taniego może Juliana ? - Krwista potworzyca cieszyła się jak mała dziewczynka i klepała wilkołaka po ramieniu.

Pan Andrzej wydawał się dużo bardziej niepocieszony, wszystko przyjął stoicką miną połączonym z kiwniem głową. Pani Maria wzmocniła blanta blaskiem następnie zapaliła i zaczęła podawać innym chętnym kółeczko zielarzy zaśmiewało się ze wszystkiego do rozpuku.

Kłótnia magów zaszokowała Gangrelkę - A ja myślałam, że moja rasa kocha podkładać sobie na wzajem świnie - Rzuciła w przestrzeń. Wilkołak wzruszył ramionami popijając z butelki - Spokojnie szczeniaki muszą rangę między sobą ustalić.
Upalona maryśką babcia zaczęła się chichrać jeszcze mocniej - A tacy to oni Oświeceni podobno!
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 26-02-2017 o 21:21.
Brilchan jest offline