Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-02-2017, 22:43   #23
hen_cerbin
 
hen_cerbin's Avatar
 
Reputacja: 1 hen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputację
@Cedryk, Hakon, Anvan

Żołnierze eskortują "ochotników". Później także trzeba będzie ich odprowadzić na ćwiczenia, pokazać o co chodzi, pomóc założyć skórznie (połowa z nich pierwszy raz w życiu będzie je miała na sobie), itp. Ale możecie też wymyślić inne rzeczy do roboty. Posłuchać plotek. Wypytać o dodatkowe wyposażenie i plany kampanii itd... Wyjść na miasto na zakupy też się da. Może to nie sandbox ale też nie oskryptowałem całości.

Cytat:
Napisał Cedryk Zobacz post
Ciasny magazyn powała na wysokości trzech metrów na półkach leżą na stosie piki. Stary weteran wskazuje palce jedn z pólek pełną pik.
Wydaje mi się, że napisałem że broń wydają na zewnątrz (zresztą, właśnie dlatego, że piki za nic by się nie zmieściły w środku).
I ten młody właśnie dlatego tak się buja z nią, bo ledwo niesie (z włócznią pewnie by nie miał problemu).

Trochę zaufania do MG.
 
__________________
Ostatni
Proszę o odpis:
Gob1in, Druidh, Gladin

Ostatnio edytowane przez hen_cerbin : 26-02-2017 o 22:46.
hen_cerbin jest offline