Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-02-2017, 18:57   #46
sunellica
tajniacki blep
 
sunellica's Avatar
 
Reputacja: 1 sunellica ma wspaniałą reputacjęsunellica ma wspaniałą reputacjęsunellica ma wspaniałą reputacjęsunellica ma wspaniałą reputacjęsunellica ma wspaniałą reputacjęsunellica ma wspaniałą reputacjęsunellica ma wspaniałą reputacjęsunellica ma wspaniałą reputacjęsunellica ma wspaniałą reputacjęsunellica ma wspaniałą reputacjęsunellica ma wspaniałą reputację
Cicho „ooo” wydobyło się z ust zaskoczonego wilkołaka, kiedy to Marek w końcu przemówił. A więc mężczyzna jeszcze kontaktował, choć… słowa kowala nie tyle co rozczarowały, a zaniepokoiły weterynarza. Czy był tu jedynym, któremu nie tylko zadawanie, ale i obcowanie ze śmiercią przychodziło z łatwością? A może była to rodzima przypadłość zmiennokształtnych? Nie ludzi, nie zwierząt, nie żywych, ale i nie martwych? Podróżujących na granicy światów, zmuszonych do obserwacji losów istot i mocy, na które nie mieli żadnego wpływu?
- Zjedz póki ciepłe, wtedy najlepiej smakuje… - mruknął zatroskany do kobiety, ściągając usta w dzióbek. Słodki owoc mógł być jedynym ukojeniem podczas tej gorzkiej sceny „piętnowania” winowajców i obstawiania się po obu stronach barykad.

„Ja kurwa wiedziałem, że to się tak skończy… za tanio mi tę działkę odsprzedali… zachciało mi się okazji i wylądowałem w brodziku z bandą dzieciarni…” Wzdychając ciężko podszedł do rusztu z przygotowanym wolnym talerzykiem, po czym dzióbiąc po kolei karkówki, wybrał sobie dwie dobrze podpieczone oraz jedno jabłko.
„Ci się będą teraz pałować o jakiegoś starego grzyba, który i tak by kojfnął za kilka lat w zatęchłym szpitalu państwowym… Starzy se jarają i loże szydery odwalają… Kurrrrwa też bym się chętnie pośmiał… ale czy wyglądam jakby mi było do śmiechu? Nie! Gówno!”
Graba usiadł na trawie i zabrał się do pałaszowania mięsiwa z owocem, tępo wgapiając się w trawę, czego nikt nie mógł dostrzec przez jego lustrzane okulary.
„Po wała tu w ogóle jeszcze siedzisz? Żryj to szybciej Franka i wypierdalaj, zanim nie zechcą cie zwerbować do swoich frakcji. Jeszcze tego ci brakuje by stawać po czyjejś stronie. Starczy, że w polowanie cie wrobiono.”
 
__________________
"Sacre bleu, what is this?
How on earth, could I miss
Such a sweet, little succulent crab"
sunellica jest offline