Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-02-2017, 21:40   #12
Komtur
 
Komtur's Avatar
 
Reputacja: 1 Komtur ma wspaniałą reputacjęKomtur ma wspaniałą reputacjęKomtur ma wspaniałą reputacjęKomtur ma wspaniałą reputacjęKomtur ma wspaniałą reputacjęKomtur ma wspaniałą reputacjęKomtur ma wspaniałą reputacjęKomtur ma wspaniałą reputacjęKomtur ma wspaniałą reputacjęKomtur ma wspaniałą reputacjęKomtur ma wspaniałą reputację
Bert, rudowłosy niziołek, przedstawił się grzecznie pisarzowi. Tu nie było sensu oszukiwać, bo i po co? Zresztą co tu dużo gadać, wojskowy gryzipiórek mógł być nieocenionym źródłem informacji, których poszukiwał halfling. Tak więc opowiedział, że nazywa się Bert Redfoot i jest kucharzem. Tutaj troszkę minął się z prawdą, bo był łowcą nagród. ale przecież gotowanie to drugi zawód dla każdego niziołka, a i przydział do zaopatrzenia też by się przydał. Na pytanie co potrafi, przyznał się że umie gotować, łazić po lesie i nawet celnie strzelać z kuszy. Potem poszło równie sprawnie i wkrótce wylądował na strzelnicy z łukiem w ręku i na przeciw wymądrzającego się elfa. Bert postanowił zirytować trochę pyszałka, bo ten nawet nie przedstawił się i stopnia wojskowego też nie podał.
- Eee... Panie elf, a nie lepsza kusza do strzelania? Łatwiej wycelować i siła uderzenia większa. Toć Tileańscy kusznicy nieraz swą wartość pokazali w różnych bitwach. Ja wiem że może teraz kusz mało na stanie jest, ale moja "kłujnica" po co w depozycie ma leżeć i się marnować?
 
Komtur jest offline