Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-02-2017, 11:07   #34
Evil_Maniak
 
Evil_Maniak's Avatar
 
Reputacja: 1 Evil_Maniak ma wspaniałą reputacjęEvil_Maniak ma wspaniałą reputacjęEvil_Maniak ma wspaniałą reputacjęEvil_Maniak ma wspaniałą reputacjęEvil_Maniak ma wspaniałą reputacjęEvil_Maniak ma wspaniałą reputacjęEvil_Maniak ma wspaniałą reputacjęEvil_Maniak ma wspaniałą reputacjęEvil_Maniak ma wspaniałą reputacjęEvil_Maniak ma wspaniałą reputacjęEvil_Maniak ma wspaniałą reputację
3/12



***** - me gusta

No kurde trafiłem. Trafiłem idealnie. Świetna historia w świecie Młotka o chłopaku, który od zbieracza chrustu staje się kimś na miarę samego Sigmara. Od zera do bohatera opatulone w szczelny Chaosycki kokon tego bezwzględnego świata. Naprawdę świetnie się czytało i już się nie mogę doczekać, aż zacznę czytać kolejną cześć tej trylogii. Tyle wątków zostało jeszcze nie wyjaśnionych, tyle sam mam jeszcze pytań i czuję ogromny niedosyt. Pragnę więcej!

Poznajemy Konrada kiedy ma zaledwie kilkanaście lat i jest bezimiennym popychadłem karczmarza. Na skutek swojej bohaterskości udało mu się pokonać zwierzołaka i jednocześnie uratować młodą dziewczynę, Elysse. Ostatecznie książka jest wypchana wydarzeniami i nie mogę wiele napisać, aby nie spojlerować. Mamy atak zwierzołaków, mamy płonące miasto, mamy wzięcie w niewolę, mamy treningi pod okiem różnorakich wojowników z całego świata, mamy walkę z gobasami, mamy czarne rytuały, mamy krasnoludkę inżyniera, mamy tajemniczego spiżowego wojownika, mamy charczące „Chaos!”. Ogółem jest tego dużo, ale czyta się świetnie.

Aktualnie jedyny minus to fakt, że jest to część trylogii. Czyli czekają mnie tylko dwie książki. Mało.
 
Evil_Maniak jest offline