Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-02-2017, 19:00   #257
Ryo
 
Ryo's Avatar
 
Reputacja: 1 Ryo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputację
Gadugadu na temat apokalipsy zostawiam na potem, bo dolatujemy na miejsce.
Słucham propozycji szefa, potem rzucam okiem na dół. Małpiszony. Cholera wie, czy te same co z wczoraj, ale po wczorajszych przygodach z nimi wytworzył mi się odruch obronny przed nimi. Nie dziwię się więc reakcji Orka, Czarnej i głupka od cycków, że nie mają zamiar kumplować się z nimi - i bardzo słusznie! Cholera wie też, czy to nie jest jakiś podstęp - coś mi tu nie pasuje, tylko nie wiem co...


Czy Yuteal nie palił coś podejrzanego?
Nie wypił za dużo wina?
Co tu robi piramida? Miała być wieża.
W ogóle czy tutaj może być źródło magii, o którym wspominał Niebieski? Nie wygląda na to.


Cholera, strasznie mnie kręci pójście do tych ruin. Ale bez tych małp na dole... a może by je tak wszystkie zabić... nie byłoby lepiej? 'v'





Przysłuchuję się wywodowi Yuteala. Gdy trójka załogantów powiedziała już swoje, prycham:
- Może weźmy je po prostu wybijmy, a nie będziemy z nimi bawić się w jakieś kumplowanie, bo jeszcze nas po przyjacielsku wybiją i tyle będzie z traktowania się.
Pewnie jestem paranoikiem, ale oświadczam, że nie zamierzam się bratać z małpami na dole, więc ja zostaję na pokładzie jako wsparcie, a przy okazji wypatruję, czy gdzieś nie ma tej cholernej rybitwy. Mam nadzieję, że nie znajduje się na balonach, bo jej nie utłukę.
No chyba że zmienimy plan.

Zwracam się do Niebieskiego:
- Czy tylko ja mam takie wrażenie czy coś tutaj nie gra? Niby źródło czarnej magii, a te małpiszony na dole nic sobie z tego nie robią. Sprawdziłbyś jakoś magicznie, czy ktoś tutaj nie kombinuje z magią? No i jak mamy pomóc Lisce, to co mamy zrobić w tych ruinach albo czego tam szukać?
 
__________________
Every time you abuse Schroedinger cat thought's experiment, God kills a kitten. And doesn't.

Na emeryturze od grania.

Ostatnio edytowane przez Ryo : 28-02-2017 o 22:45.
Ryo jest offline