Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-06-2007, 16:28   #23
Mroku
 
Mroku's Avatar
 
Reputacja: 1 Mroku ma wspaniałą reputacjęMroku ma wspaniałą reputacjęMroku ma wspaniałą reputacjęMroku ma wspaniałą reputacjęMroku ma wspaniałą reputacjęMroku ma wspaniałą reputacjęMroku ma wspaniałą reputacjęMroku ma wspaniałą reputacjęMroku ma wspaniałą reputacjęMroku ma wspaniałą reputacjęMroku ma wspaniałą reputację
- Jajecznica na boczku dla mnie!! - krzyknął szlachcic, jakby nie jadł od kilku dni, rozśmieszając drużynę swoim "zapałem". - Dodaj do tego miód, a jak nie masz to trochę tego kwasu co piwem się zwie. Przy okazji, karczmarzu, kawał dobrej roboty ten budynek. Solidna konstrukcja, nie wiedziałem, że zajazdy w Reiklandzie tak poczciwie wyglądają, dawno w takim nie byłem. Zarezerwuj dla mnie najdroższy pokój na noc i obudź mnie jak najszybciej z rana.

Markus usiadł obok czarodzieja. Nie zamierzał siedzieć obok "elitarnego" krasnoluda, który przypominał szlachcicowi zmanierowanego gbura. Gdy karczmarz przyniósł jedzenie spytał:

- Może powiesz nam czy można wynająć u ciebie jakieś konie? Szyld twojego zajazdu najwyraźniej na to wskazuje...Do Altdorfu długa droga i, nie wiem jak innym, ale mnie odechciało się podróży do stolicy Imperium na piechotę...
 

Ostatnio edytowane przez Mroku : 02-06-2007 o 16:35.
Mroku jest offline