Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-03-2017, 02:20   #17
MrKroffin
 
MrKroffin's Avatar
 
Reputacja: 1 MrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputację
Ok, wróciłem do domu, odpowiadam na pytania . Z moich przemyśleń pragnę zaznaczyć, że tworzone przez Was postaci muszą jednak czymś się wyróżniać, skoro mają takich znajomych jak radny turiański. Tak więc standardowi szeregowi raczej odpadają. Warto sobie uświadomić, że Sparatus to pyszałek i z byle plebsem się nie zadaje .

Cytat:
Odpisy są według pierwotnych ustaleń tj. jedna tura to 3-7 dni?
W teorii nikt tego nie usuwał, w praktyce terminy nie są ustalane, a ja reaguję w wypadkach niezdrowego przedłużenia. Póki co taka uznaniowa forma dość dobrze funkcjonuje.

Cytat:
Będą lewiatany?
W tym roku lewiatany są uznawane najwyżej za potwory z bajek, którymi się straszy dzieci .

Cytat:
Już same materiały zachęcają do wzięcia udziału w sesji
Dbałe, czytelne. Jeszcze nie ma doka, omatkokochana. Biere.
Wreszcie ktoś docenił fakt, że zanim wrzucę posta jeszcze 10 min. go otagowuję, dopóki nie będzie idealny. Jestem wzruszony .

Cytat:
No, najpierw się przyznam. Nigdy nie grałam w Mass Effect. Chcesz nowego dowódcę... Może to głupie pytanie, ale czy to jest przeszkoda nie do przejścia?
Właściwie to zgadzam się z Goelem. Sesja opiera się rzecz jasna na świecie i jego znajomości, ale nie ma to jakiegoś fundamentalnego znaczenia. Mimo to dobrze, żebyś poznała podstawowe pojęcia świata ME, całą resztę załatwimy podczas sesji - można dopytać mnie, innych graczy. Jest wiele możliwości .

Cytat:
Robimy tydzień urlopu na Andromedę? :P
Jeśli będzie podobna do Inkwizycji, to nie .

Cytat:
3) @kinkubus - o inżynierze nikt póki co nie myślał (same biotyczne kozaki i turiańskie naparzacze ); w świecie gry komp. jak najbardziej grywalna klasa (bardziej jako technik bojowy, siejący zniszczenie wyładowaniami elektrycznymi itd.) - nie wiem jak Koffin widzi tę klasę u nas
Podobnie jak w grze. W narracji też się może przydać, czego w grze było akurat jak na lekarstwo.

Jeśli chodzi o wszystkie wątpliwości ws. Widma, to właściwie dobrze wytłumaczono to, co miałem na myśli. Innymi słowy gracze nie są formalnie związani zależnością od ewentualnego nowego Widma, w przeciwieństwie do dawnego dowódcy. Jasne, że nowa postać przybywa jako dowódca i startuje z pewnym prestiżem z tego tytułu, ale chcę zaznaczyć różnicę między nominalnym przewodnictwem a faktycznym. Zresztą, jak wiadomo, w takich miejscach jak Omega mniej się liczy ranga, a bardziej faktyczne kompetencje .

Cytat:
Eeee rekrutacja potrwa do 07.02? Jakieś wstępne odliczanie czy co?
Ups, czyli już powinniśmy kończyć . No, grunt, że wszyscy załapali. Dzięki za poprawkę jednak .
 
MrKroffin jest offline