Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-03-2017, 17:29   #70
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Nowak wysłuchał prośby Jarla z poważną miną i skinął głową - Da się zrobić, ale żeby to wykonać to trzeba by już teraz wrócić, bo nabiorą podejrzeń. Z chęcią bym serial z wami obejrzał, bo to rarytas w naszych czasach, ale robotę trzeba wykonać - Odpowiedział ściskając rywalowi prawicę.

Następnie podszedł do Pana Andrzeja i w pięknej polskiej mowie Słowian wyjaśnił mu szeptem - Chcę żebyśmy wsadzili temu facetowi, co krzyczał ten megafon w dupę. Trochę pedalskie jak dla mnie, ale może być śmiesznie a tamtym w sumie możemy zabrać czołga, bo cipy wołowe a Jankowi pasowałby do nakrycia głowy - Stwierdził chłopak uśmiechając się.
- Ważna sprawa, którym końcem? Rączką byłoby łatwiej, choć może być potrzebne wazeliny czy można użyć wazeliny? Jeżeli tubą to trzeba mu rozorać dupę nożem, czego pewnie nie przeżyje. Chyba pójdę jednak tą drogą bo rączka jednak łatwiej wejdzie -Zastanawiał się na głos.
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 10-03-2017 o 15:07. Powód: Zmieniłem żeby nie zawracać głowy Jarlowi.
Brilchan jest offline