Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-03-2017, 20:10   #54
Highlander
 
Highlander's Avatar
 
Reputacja: 1 Highlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputację
Trzy krótkie, ostentacyjne klaśnięcia.
– Oto i jest wynik, proszę państwa. Tchórz zawsze pozostanie tchórzem. Niezależnie od tego, jak głośno szczeka, jak wieloma prawami i technikalami się zastawia, gdy przychodzi czas, żeby w końcu obnażyć zęby, jedynie podkula ogon i ucieka, skamląc.

Teatralnie otrzepała dłonie. Skłoniła się i wróciła do odłożonego przed chwilą na bok deseru.

- Co do joty spełniłeś moje oczekiwania, Igorze. Nie będę więc się znęcać nad zlęknionym psem… bo widzisz, nie chciałabym, abyś zasikał mi buty. Sporo za nie zapłaciłam.
Wzruszyła ramionami w stronę siedliska kwitnącego hazardu.
– Widowisko odwołane, a w zawody z zakresu konfabulacji pchać się nie zamierzam. Z tego, co zasłyszałam wchodząc, mieliśmy wprowadzić w życie jakieś polowanie? – pytanie to powędrowało do Franki, bo jemu oczy zdawały się świecić najmocniej.
 
Highlander jest offline