Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-03-2017, 13:30   #46
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Wrzuciłem obiecanego Flashbacka żeby nie było że karadnę cudzą twórczość i podaje za własną większość tego posta to fragmenty sesji Alborixa z forum poltera.

Były tam jednak tylko dwa posty a scenka taka udana że postanowiłem ją wrzucić po poprawkach i z paroma dodanymi fragmentami ode mnie.

Książę Lincoln Charles of Hanover to z kolej NPC z sesji Halfdana Lis z kurnika tu na LI. Nie mam jak się żadnego z nich spytać o zgodę niestety bo nie mam z nimi kontaktu, mam nadzieje że nikt się nie pogniewa

Poprawiłem też obrazki w moim poprzednim poście sesji potem jeszcze zamaskuje link na YT.

Z innej beczki nie wiem czy Mira dalej śledzi te komentarze ale napiszę że bardzo mi się podoba sesja Księgi Nieumarłych. Dominika/Domino to interesująca postać choć ja bym zupełnie inaczej rozegrał tą sytuacje. Nie zgłaszałem się do rekrutacji bo nie miałem wtedy czasu. Z jednej strony trochę szkoda ale za to mam okazje popatrzeć na twoje dość interesujące pomysły Amonie
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 05-03-2017 o 13:40.
Brilchan jest offline