Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-03-2017, 15:17   #37
Alaron Elessedil
 
Alaron Elessedil's Avatar
 
Reputacja: 1 Alaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputację

Potwór, niezależnie w jakiej postaci, działał coraz odważniej w stosunkowo krótkim odstępie czasu, co dawało powody do niepokoju.
W takiej sytuacji należało poradzić sobie z nim jeszcze tego samego dnia, lecz w tym celu potrzebne były zapiski Heidina.

Kastor zastanawiał się też, skąd człowiek z bagien miał przy sobie gadający miecz.
Sprawa wyglądała na szczególnie dziwną. Tym większą żywił nadzieję na odnalezienie wskazówek w miejscu zamieszkania starego maga oraz sposobu na skontaktowanie się z konfraternią.

W milczeniu powrócił wraz z szeryfem prosto pod domostwo nieobecnego maga i sprawnie poradził sobie z usunięciem ostatnich przeszkód... Ale czy na pewno?
Heidin sugerował badania nad czymś, o czym nikt nie wiedział, więc młody mag nie zdziwiłby się, gdyby jego przyjaciel wzniósł dodatkowe zapory.

- Jeszcze nie wiem - odparł bardzo cicho, po czym wystąpił o krok do przodu.

Nadszedł czas na czary identyfikacyjne. Delikatnie pokierował zaklęciem myszkującym w poszukiwaniu magii jak pies myśliwski szukający tropu na podstawie podanego mu fragmentu szmaty z zapachem.

Zapachem były zaklęcia oraz bariery.

Jeśli czar niczego nie znajdzie, będzie mógł ostrożnie, szukając pułapek mechanicznych, wejść do środka.
 
__________________
Drogi Współgraczu, zawsze traktuję Ciebie i Twoją postać jako dwie odrębne osoby. Proszę o rewanż. Wszystko, co powstało w sesji, w niej również zostaje.
Nie jestem moją postacią i vice versa.

Ostatnio edytowane przez Alaron Elessedil : 05-03-2017 o 15:21.
Alaron Elessedil jest offline