Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-03-2017, 19:15   #60
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
- Dobrze więc zasady ustalone przyzywam was Duchy bądźcie nam przewodnikami w świecie po za granicami naszego świata - Śmietnikowy Szaman przeniósł wszystkich za Zasłonę.

W Świecie Duchów Działka Igora przypominała prastary słowiański Bór o wysokich drzewach w oddali widać było bagniste rozlewisko.

- Macie szczęście, że dzisiaj wziąłem ze sobą wódkę zrobioną z ducha wyciszenia inaczej bym was szczeniaki porozrywał za te wasze głupoty! Powinien się nadać do budowy kręgu - Pan Andrzej zaczął chodzić po linii okręgu i zanosić śpiewne modły przywodzące na myśl mowę ludów rdzennych Ameryki mylnie nazwanych Indianami.

Wezwanie to zgromadziło wiele duchów, które zaczęły tańczyć wraz z wilkołakiem, który kręcąc się wokół własnej osi niczym puszczony w ruch bączek zaczął rozlewać wokół siebie wódkę z magicznej butelki. Nagle zatrzymał swój szalony pląs wskoczył na środek okręgu i zawył wojowniczo, co zaowocowało rozbłyskiem światła i magicznej energii.

- Wszystko gotowe do waszej walki. Stworze dwa wasze duchowe klony, które posiądą wszystkie wasze umiejętności oraz bronie, które macie obecnie przy sobie. Na mój sygnał opuszczą wasze ciała i ruszą na pole walki, które dla was stworzyłem możecie bezkarnie mordować oraz torturować waszych mistycznych przeciwników. Stracone zmysły, kończyny czy inne szkody nie powrócą z waszymi klonami do ciał fizycznych będziecie pamiętać, co się stało, ale będzie to bardziej jak odległy sen coś, co was nie dotyczyło - Wyjaśnił wyraźnie zmęczonym głosem.

- To bardzo trudny do wykonania ryt, więc będę wdzięczny, jeżeli na przyszłość znajdziecie inne metody na rozwiązywanie konfliktów
 
Brilchan jest offline