Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-03-2017, 10:29   #52
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Amon Zobacz post
Ja teź lubię historię alternatywne i dobrze by było, gdyby udało ci się zająć sobą kilka Mirowych macek, wtedy ja miałbym kolejną ciekawą sesję do czytania
Fajnie by było ale to pieśń przyszłości bo na razie wszyscy troje mamy dużo sesji. Ja mam kilka zaległych odpisów oraz własną sesje na głowie a do tego życie

Dałem na naszym docku wypowiedz guhola Adama Tomasza zwanego Szymonem pomyliły mi się jego imiona ze starej rozpiski z nową więc nadałem mu oba. Możemy uznać że w nowych dokumentach które Adam musiał mu wyrobić ma Tomek ale jak bibliotekarz jest pod wpływem silnych emocji to mówi do niego Szymon

W wolnej chwili dodam trochę do opisu świty Adama. Zastanwiam się czy postać będzie dostawała jakieś kropki jeszcze ? Bo jedną z różnic pomiędzy tą solówką a Lisem w Kurniku jest to że tam mój wampir miał sekretną broń... Dwa punkty w Gangrelowej dyscyplinie proten dającą wampirze pazury. Umiejętność tą odziedziczył jeszcze z czasów drugiej wojny gdy był karmiony krwią przez Demorkę która wyuczyła tej zdolności cały odział guholi - żołnierzy który prowadzili wespół z Marco.

Z tym że Adam bardzo nie lubi używać tej mocy bo jest kochającym piękno torreadorem i brzydko wygląda kiedy ma pazury:P do tego ucieka od przeszłości w świat kłamstw które stworzył. Rozumiem jeżeli nie pozwolisz mi na dokupienie tej mocy bo jest ona dość potężna szczególnie w połączeniu z clerką ale ładnie by mi się zamknęła historia postaci
 
Brilchan jest offline