Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-03-2017, 14:45   #54
Cedryk
 
Cedryk's Avatar
 
Reputacja: 1 Cedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputację
Allandor wystąpił niemal natychmiast, gdy tylko skończył mówić starszy sierżant.
-Zgłaszam się na kaprala oddziału łuczników. Rok już służę w Armii Wisselandu mam z was, niemal wszystkich, największe doświadczenie. Przeżyłem starcia z banitami i zwierzoludźmi, również dzięki temu, iż potrafię leczyć. Jestem też najlepszym strzelcem spośród was wszystkich, zarówno w broni palnej, jak kuszach i łukach.
To mówiąc poklepał po dobrze utrzymanej rusznicy.
- Zgodnie z tradycją Sigmarycką, dozwoloną dla wyboru niższych dowódców w armiach Imperium, wyzywam każdego kto chce konkurować o stanowiska kapral strzelców by udowodnił swoje umiejętności na strzelnicy. Identyczna broń, w której obaj musimy mieć umiejętność, ta sam odległość, jedna tarcza dla dwóch strzelców. Kto szybciej i celniej. Strzelanie równoczesne do wystrzelenia dziesięciu pocisków. Koniec gdy pierwszy wystrzeli dziesięć, wolniejszy wystrzeli mniejszą ilość pocisków. Wygrywa ten kto będzie miał więcej pocisków bliżej środka tarczy. Ktoś się odważy?
 
__________________
Choć kroczę doliną Śmierci, Zła się nie ulęknę.
Ktokolwiek walczy z potworami, powinien uważać, by sam nie stał się potworem.
gg 643974
Cedryk vel Dumaeg czasami z dopiskiem 1975
Cedryk jest offline