Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-03-2017, 17:55   #59
Cedryk
 
Cedryk's Avatar
 
Reputacja: 1 Cedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputację
- Gładkimi słowa i nie zmienisz faktów. Nie masz żadnych praw do wydawania mi rozkazów. Prośby usłucham bo szanuję Sigmarytów. Z wyjątkiem ciebie i mnie jeszcze dwóch osób z tego grona ma tu osób mogących być kapralami. - Allandor popatrzył na Gustawa.
Wściekały ruszył do starszego sierżanta.
- Starszy sierżancie melduje, iż nie wykonałem polecenia osoby bez rangi dotyczącej stawania do walki i pozycję kaprala. Złamałem tym wasz rozkaz. Nie będę stał jednak cierpliwie, gdy osoby bez doświadczeni dostają jakiekolwiek dowodzenie ludźmi, gdyż doprowadzić to może do zagłady całego oddziału czegom świadkiem już był. Szlachta, pismaki bez umiejętności wojskowych są zagrożeniem dla każdego oddziału polowego na jakim kogokolwiek stanowisku. - Zameldował starszemu sierżantowi.
 
__________________
Choć kroczę doliną Śmierci, Zła się nie ulęknę.
Ktokolwiek walczy z potworami, powinien uważać, by sam nie stał się potworem.
gg 643974
Cedryk vel Dumaeg czasami z dopiskiem 1975

Ostatnio edytowane przez Cedryk : 07-03-2017 o 18:06.
Cedryk jest offline