Wątek: Sielanka
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-05-2005, 02:21   #45
Hood
 
Reputacja: 1 Hood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłość
- Chaos? Hen za Imperium? Dobre sobie!
Parknął krasnolud, w taki sposób, jakiego nie powstydziłby się niejeden koń.

- Chaos jest niemal wszędzie... W Imperium z nim po prostu walczymy w miarę skutecznie... A czym on jest? Tego nikt nie wie dokładnie... Może poza starożytną rasą Slaanów, o których kiedyś opowiadał mi mój mistrz... Były to niezwykle potężne istoty, które niegdyś władały tym światem. Teraz chaos jest spaczeniem, on nie niszczy... Jeśli może spaczyć... Jeśli nie może... Staje się zniszczeniem. Nic nie oprze się jego sile... Nic poza siłą płynącą od bogów... To jedziemy, czy jak? Prowadź kobieto, jeśli nie masz zamiaru mnie dłużej drażnić... Czy może jednak...?

Oczy brodacza zwęziły się paskudnie, jak zazwyczaj zwężają się podczas przesłuchania procesowego oskarżonych o koligacje z chaosem... Przesłuchania, podczas którego każda odpowiedź może zostać uznana za przyznanie do winy...
 
Hood jest offline