Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-06-2007, 17:47   #1
Kolmyr
 
Kolmyr's Avatar
 
Reputacja: 1 Kolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetny
[Storytelling] Pandemonium-Zacisze

Witam wszystkich w sesji za jakieś 15 minut podam wyniki rekrutacji i mam nadzieje że zaczniemy zabawę

Kilka podstawowych zasad. Dla czytelności proszę pisać myśli tak: "Zjadłbym coś" a wypowiedzi tak : -Zjadłbym coś- Za użycie emotikon nogi z... powyrywam to samo za animowanie świata czy npców Nie piszcie "wyrywam złemu lekarzowi głowę" bo mnie szlag trafi albo krew zaleje. Jeśli wymyślacie wizje swoich bohaterów to proszę bardzo byle nie przesadzać ja i tak trochę halunów wam dorzucę. Drugą osobowością rozdwojonej jaźni steruje ja i o "szale" psychopaty też ja podejmuje decyzje (ale może on na przykład rozwalić krzesło byleby nie próbował wszystkich pomordować). Moje gg: 3341370

Lista graczy:

Rekrutacja zakończona wybrałem sześciu graczy wszystkim dziękuje za zgłoszenia niestety kogoś musiałem odrzucić. A oto Ci których wybrałem do sesji:
Marok
Blacker
Nergala
Irrlicht
MigdaelETher
Labalve


 
__________________
To była dłuuuga przerwa... przepraszam wszystkich i ogłaszam oficjalnie... wróciłem !!!

Ostatnio edytowane przez Kolmyr : 03-06-2007 o 18:03.
Kolmyr jest offline