Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-03-2017, 22:32   #96
Mira
Konto usunięte
 
Reputacja: 1 Mira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputację
Shira rozglądała się pustym wzrokiem wokoło. Zioła uśmierzyły ból, ale czuła się z ich powodu otumaniona.

- Tego nie zrobiła przypadkowa siła... myślę, że idziemy w dobrą stronę. Tylko co zrobimy, żeby Magg nas w ogóle wpuścił? - zastanowiła się na głos.

- Nie wiem - odparł Dzikus trącając jeden z kamieni nogą i przyglądając mu się przez chwilę. - Zapukamy?
- W kamień?
- zdziwiła się dziewczyna, po czym uśmiechnęła szeroko - Oby było w co pukać.
- W drzwi...
- odparł zupełnie spokojnie. - A od tych białych kamieni trzymaj się lepiej z daleka. Coś jest z nimi nie tak.
- Jak z wszystkim, co ostatnio się wokół mnie dzieje
- mruknęła pod nosem Shira, lecz na wszelki wypadek zastosowała się do przestrogi Danaekeshara.
- Też myślę, że już niedaleko - dodał Dzikus ruszając w dalszą drogę.

Westchnęła ciężko. Im bliżej byli, tym większe miała obawy, że nie będą miłymi gośćmi Magga. Jednak jakie mieli wyjście? Czy mogli jeszcze zawrócić? Oboje posiadali swoje misje, których podjęli się bez względu na wszystko. Shira dotknęła przedramienia mężczyzny i ruszyła za nim.
 
__________________
Konto zawieszone.
Mira jest offline