Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-03-2017, 12:42   #369
Micas
 
Micas's Avatar
 
Reputacja: 1 Micas ma wyłączoną reputację
Lightbulb

Panowie, post stoi. Grubszy niż zakładałem. Przeczytajcie go dokładnie i ze zrozumieniem.

Podsumowanie:
- Medialne zagrożenie zneutralizowane i obrócone przeciwko Istvanianom, reputacja BD uratowana;
- Zwiad w kryjówkach oraz obserwacja Pałacu i domu Durante ukończona, próba infiltracji Pałacu nieudana, nie da rady robić więcej czegoś takiego w ImpCity i okolicy;
- Nowa baza założona (detale wrzucę na dniach do Sali Odpraw);
- Dane z archiwów, listów przewozowych i walizki przerobione;
- Familia Rodriguez przyciśnięta (ale na efekty ich starań trzeba chwilę poczekać);
- Siódmego dnia Turbodiesel jest w pełni wyleczony i gotowy do akcji.

Do opisania przez Was ASAP, na wczoraj:
- Akcja przeciw Ivanowi Dvortsovowi (pamiętać proszę, że Szlug chce go martwego, nie do przesłuchania);
- Odpowiedź na ofertę Kasballiki (miejska baza w zamian za "sojusz");
- Akcja przeciw Rodrigowi Gomezowi (kolo nie złazi na planetę ani na stację, więc musicie się wepchnąć jakoś na Defensor del Farcast) - jeśli nie, to będzie rozwałka kosmiczna.

Następnie:
- Decyzja o użyciu kompromitujących danych;
- Spotkanie z "Szefową" EP (a konkretnie z Cecillią Eguzkine);
- Co tam chcecie (proponuję nawiązanie jakiegoś kontaktu z rządem, może też z Machenko i/lub Departamento Munitorium).

Azrael
O co chodzi z tym kartelem Ortega? Chyba mi umknęli. Skąd oni się wzięli w Twoim wpisie?

Wszyscy
Proszę o szybsze odpisy tym razem. W przyszłą środę strzelam nowym postem. Liczę na to, że będą do tego czasu dalsze deklaracje oraz rozpisane akcje z Gomezem i Dvortsovem.
W tych dwóch ostatnich możecie światotworzyć. Z mojej strony ci frajerzy są już "wasi".
 
__________________
Dorosłość to ściema dla dzieci.

Ostatnio edytowane przez Micas : 09-03-2017 o 12:55.
Micas jest offline