Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-03-2017, 02:32   #77
Leoncoeur
 
Leoncoeur's Avatar
 
Reputacja: 1 Leoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputację
czytamy, czytamy

Ja tylko nadmienię, że żal mi czasów z 10 lat temu.
Byla dobra książka to działała jak gra ze znajomkami w "Heroes of Might & Magic 3" czyli jak zwalismy tą grę: "jeszcze jedna tura".
Ot czytasz, czytasz, a tu nagle paczasz i świt za oknem.
I masz to pod ogonkiem

To w kwestii: "Książka na 1-2 wieczory" (względem ostatniej recenzji Ardel) ok 200 stron, ze strony czlowieka co aktualnie czytuje jedynie w autobusie, lub gdy kniha jest naprawde wybitna i ta godzinka przed snem schodzi na nią zamiast na przedsenne siedzenie przed kompem

Ot paradoks.

Czyta sie naście razy więcej od przeciętnego Polaka, a przed samym sobą az wsyd, że częściej wybiera się komputer. I to jako bibliotekarz XD
Bo takie 200 stron jest jak najbardziej do zrobienia w jeden dzień.

Twoje recenzje Ardel mnie osobiście nie zachęciły jeszcze by sięgnąć po którąkolwiek z pozycji jakie prezentujesz (mam własną kolejkę), ale pisaj i prezentuj dalej. Strasznie buduje tempo wskazujące, że są jeszcze ludzie, co z ochotą i przyjemnością spędzają dłuższy (niż standardowo nawet u 'czytaczy') czas nad książką.

Osobiście i zawodowo mnie to buduje
 
__________________
"Soft kitty, warm kitty, little ball of fur...
Happy kitty, creepy kitty, pur, pur, pur."

"za (...) działanie na szkodę forum, trzęsienie ziemi, gradobicie i koklusz!"

Ostatnio edytowane przez Leoncoeur : 11-03-2017 o 15:35.
Leoncoeur jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem