Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-03-2017, 23:09   #79
Ardel
 
Ardel's Avatar
 
Reputacja: 1 Ardel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputację
Kiedy czytam? Głównie w podróżach. Godzina czy dwie dziennie, daje jakieś pięćdziesiąt do stu stron. Czyli jak się uprzeć, to wielką knigę w tydzień można połknąć.

A co z tyłami książek? Jeżeli wiem, co chcę kupić - nie czytam, bo tam i tak zazwyczaj bzdury. Jeżeli kupuję coś na ślepo... Zdaję się albo na intuicję (ale to raczej w Dedalusie, gdzie książkę można kupić za 5 zł, jak nie wyjdzie to stracę 5 a nie 40) albo czytam coś o autorze. Bo czytanie o książce może zazwyczaj przynieść wspomniane przez Ciebie spojlery. Poznaję gatunek, sposób pisania, mniej więcej świat przedstawiony - i już. Ale ostatnio to raczej po prostu czytam coś z wielkiego stosu na półce, który czeka na swoją kolej.
 
__________________
Prowadzę: ...
Jestem prowadzon: ...

Ardel jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem