Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-03-2017, 15:58   #34
Tabasa
 
Tabasa's Avatar
 
Reputacja: 1 Tabasa ma wspaniałą reputacjęTabasa ma wspaniałą reputacjęTabasa ma wspaniałą reputacjęTabasa ma wspaniałą reputacjęTabasa ma wspaniałą reputacjęTabasa ma wspaniałą reputacjęTabasa ma wspaniałą reputacjęTabasa ma wspaniałą reputacjęTabasa ma wspaniałą reputacjęTabasa ma wspaniałą reputacjęTabasa ma wspaniałą reputację
Cóż, pani Vesca była na forum po wysłaniu mojego PW z zapytaniem, ale nawet nie raczyła mi odpisać i określić się, zatem podjęłam decyzję, że nie ma sensu, by z nami grała, bo w mojej ocenie takie zachowanie na samym początku sesji jest czymś niedopuszczalnym, a ja nie będę za nikim biegać, żeby tylko raczył odpisać. Szkoda, bo kartę podesłała naprawdę fajną.

Tyle względem formalności.

Co do posta - dru, zostawiam Ci interpretację karty, myślę, że będziesz się dobrze bawić tłumacząc to Robowi . Jeśli chcecie z Henrym jechać do archiwum, nie znajdziecie tam wiele więcej niż Gwen i Wes w bibliotece, tyle tylko, że ziemia została nabyta od Indian w niejasnych okolicznościach, które nie zostały przedstawione.

Kenshi, Pan Elf - Wes i Gwen również wycisnęli wszystko, co można było z lokalnych zapisków, możecie zostać w miasteczku, bądź wrócić do hotelu, Wasz wybór. Akurat dojedziecie na obiad

Jeśli macie jakieś pytania, pytajcie. Czas na odpowiedź w tej turze do piątku, 16.00.
 
Tabasa jest offline