Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-03-2017, 21:25   #268
Icarius
 
Icarius's Avatar
 
Reputacja: 1 Icarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputację
- Słodka pani, dobrze rozumujesz w większości. Zabezpieczyć swój los u boku wschodzących... a nie spadających gwiazd. Piękne i doświadczone ciało, ustepujące jedynie twemu lotnemu umysłowi. Dziś mam już plany. Moje zaufanie i względy zdobyć nie łatwo. Jednak nie docenić twych słów i gestu.- pokrecił głową - grzech. Podaruje ci zatem nieco złota. Lecz za słowa i mądrość w nich nie ciało. Przynamniej nie dziś. - wyszczerzył kły. - Poudawajmy, że mnie urabiasz. W tym czasie opowiedz mi coś o ludziach bosmana. Rzeczy które warto wiedzieć. O innych członkach załogi, taką wiedzą też nie pogardze. Sojusze takie jak naszej dwójki buduje się powoli.- wyszeptał.
 

Ostatnio edytowane przez Icarius : 12-03-2017 o 21:49.
Icarius jest offline