Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-03-2017, 20:08   #201
Slan
 
Reputacja: 1 Slan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputację
Wolfson
Henriatta pokręciła głową.
- Ależ nie! To ja mam pana bronić, o tak – cisnęła płomienną smugę, która podpaliła wyrko Wolfsona. Przez chwilę wpatrywała się weń oszołomiona, a potem zaczęła gasić.
Gretha
Kapitan wzruszył ramionami.
- Normandzka kuchnia nie jest wyrafinowana, stoi jabłkami, owocami morza i mięsem, pewnie kaczkę lub jagnięcinę ci podadzą. Ja zjadłbym ciasto i napił się Calvadosu. Może wyjdziemy wieczorem, jako wsparcie naszego wilka w smoczej sprawie? On mógłby go tam zaprosić
James
Lady uniosła brew.
- Wiesz, że w moim fachu mówienie wprost jest uznawane za niekulturalne? Cóż, kazano mi obserwować imić Adamsona i przekazywać informacje na jego temat. Niestety, nie jest to łatwe. Nie wiem, co z tego co im przekazuje, to prawda, a co rzeczy, które specjalnie fabrykuje… Mam wrażenie, że go to bawi. Kane to niezwykły człowiek. Na pewno jest długowieczny, wiem, że jest o wiele starszy niż wygląda, i dużo wie o pradawnych rasach… Choć bardzo niewiele o nas, Fey
 
__________________
Myśl tysiąckrotna to tysiąckroć powtórzone kłamstwo.
Myśl jednokrotna, to niewypowiedziana prawda...
Cisza nastanie.
Awatar Rilija
Slan jest offline