Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-03-2017, 22:35   #93
Icarius
 
Icarius's Avatar
 
Reputacja: 1 Icarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Suchoklates Zobacz post
Hmm...

Jako gracz, który odgrywać swoją postać dokładnie tak, jak została napisana albo wcale - rozumiem problem elfki. Skończyłoby się na śmierci jednej z nowych postaci w pierwszej kolejce postów, bo Ulf by nie ukrywał skąd jest, a unikanie walki, gdy ktoś jej wręcz pragnie nie jest w jego stylu. Od tego ma harpun. I topór. I pięść do poprawy.
Ale chyba nie jest zabawnie zaczynać sesję tylko po to, aby skończyć z harpunem w tyłku (pewność siebie poziom 9000)

Podbiłem wcześniej do znajomego, który prowadzi sesje rpg na żywo i mam już odpowiedź iż ma miejsce w ekipie dla Norsmena. Będę w tyle z PDekami w porównaniu do reszty drużyny, ale koncept postaci zostanie bez zmian.

Tak więc nie ma problemu. Mój główny cel - nauczyć się warharmmera - spełniony, mogę wycofać swoją kandydaturę i zagrać innym razem, a Ulfa i tak wykorzystam, więc nic straconego.

Przy czym następnym razem nie będe taki wyrozumiały, jak ktoś stworzy postać, która chce zginąć przez swoje upośledzenie to po prostu zabije
.... i to jest powód dlaczego głosowałem na Komtura i kinkubus
 
Icarius jest offline