Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-03-2017, 23:03   #95
Suchoklates
 
Reputacja: 1 Suchoklates jest jak klejnot wśród skałSuchoklates jest jak klejnot wśród skałSuchoklates jest jak klejnot wśród skałSuchoklates jest jak klejnot wśród skałSuchoklates jest jak klejnot wśród skałSuchoklates jest jak klejnot wśród skałSuchoklates jest jak klejnot wśród skałSuchoklates jest jak klejnot wśród skałSuchoklates jest jak klejnot wśród skałSuchoklates jest jak klejnot wśród skałSuchoklates jest jak klejnot wśród skał
Cytat:
Napisał kinkubus Zobacz post
Elfka by nie bawiła się w walkę wręcz

Ale z innej beczki. Wystraszyłam potencjalnego gracza
I co ja mam teraz powiedzieć? Okropne babsko ze mnie.

No cóż... maski działają.
A Harpun to do walki wręcz służy?

Tak szczerze - po prostu szanuje swój wolny czas. Osobiście nie mam nic przeciwko graczvsgracz, ale jeżeli coś takiego ma być na samym starcie sesji, która opisana jest jako Sandbox, to trochę się z celem mija. Co do postaci stwierdzam również: wyszedł mi i to naprawdę dobrze. MG będzie miał z nim co robić jeżeli chodzi o backstory.

Tym bardziej, że przecież to będzie mój pierwszy sesjowy kontakt z Warharmmerem, więc chcę najpierw zobaczyć jak to wygląda.
Myślę, że rozwiązanie, które udało mi się załatwić idzie wszystkim na rękę. MG nie musi się martwić o liczbę graczy, nie będzie konfliktu w drużynie na dzień dobry, a ja się tego co chciałem nauczyć nauczyłem.
 

Ostatnio edytowane przez Suchoklates : 13-03-2017 o 23:10.
Suchoklates jest offline