Wątek: Od zera do...
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-03-2017, 16:09   #711
Eliasz
 
Eliasz's Avatar
 
Reputacja: 1 Eliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputację
Jasne, ale post i tak był do poprawki - ocena Tajgi tym razem przesadzona, jak mówiłem lałem wode i wylałem najwyraźniej. Tajga nie dała kapłanowi powodów aby uważac że będzie uciekać w trakcie walki - ani razu tego nie zrobiła a walczyli już przecież przynajmniej ze 3 razy. A w sytuacji podbramkowej - to po posiłki wycofałby się każdy, lepsze to niż śmierć obojga.

Musiałem byc już w kiepskiej kondycji psychicznej kiedy pisałem tego posta, pewnikiem zmęczony, no i poza tym odnoszenie się w myślach do innych postaci, czy w opisach, powinno być i tak ograniczone do okazyjnego minimum. Bo takie wypowiedzi myślowe często właśnie mają krzywdzace spojrzenie i jednocześnie nie dają możliwości obrony drugiemu graczowi jego postaci. Co innego gdyby ocena była wypowiedziana - można na to zareagować, a myślenie o innym i to w jakiejś mierze negatywne powinno być ograniczone do niezbędnego minimum - np w sytuacjach tłumaczących jakieś zachowanie. Pamiętam z innych sesji że nie stosowanie tej zasady czasami prowadziło do niepotrzebnych napięć między graczami.

Masz po prostu wyrazistą postać, dosyć chłodno kalkulującą, nad która nie sposób przejść obojętnie
 
Eliasz jest offline