Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-03-2017, 18:25   #97
Goel
 
Goel's Avatar
 
Reputacja: 1 Goel ma wspaniałą reputacjęGoel ma wspaniałą reputacjęGoel ma wspaniałą reputacjęGoel ma wspaniałą reputacjęGoel ma wspaniałą reputacjęGoel ma wspaniałą reputacjęGoel ma wspaniałą reputacjęGoel ma wspaniałą reputacjęGoel ma wspaniałą reputacjęGoel ma wspaniałą reputacjęGoel ma wspaniałą reputację
Wszystkiego się spodziewał ale nie tego, że już cała Omega wie, kim jest Barrus. I mówiąc krótko, niskiego żigolo zamurowało na chwilę - chwilę, która mogła kosztować zaraz życie najdroższego przywódcy drużyny. Odzyskując jednak zimną krew mikro-biotyk zaczął się gęsto tłumaczyć:

Jahleed Von: Bahram, na miłość wszystkich kur... bogów, no, asarich! ... Czy ja cię kiedyś oszukałem?! ... Spokojnie, tylko spokojnie! ... Pan Widmo nam tylko towarzyszy ... i w dupie ma komu tu co z czym zszywasz ... I nie, nie współpracuję - zapłacili za eskortę, ot co ... Mój człowiek umiera i po prostu potrzebujemy pomocy ... To wszystko, przysięgam na honor moich przodków!

Czy jednak Jahleed zdążył to wszystko powiedzieć nim narwany batariański medyk pociągnął za spust? Czy tarcze kapitana wytrzymały? Kto by pomyślał, że zwykła wizyta w szpitalu może tak zaważyć na dalszych losach drużyny...
 
Goel jest offline