Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-03-2017, 21:57   #144
Guren
 
Guren's Avatar
 
Reputacja: 1 Guren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputację
Stefan N. /Wędrowniczek
Stefan
w myślach przeliczył ile rzeczy ma do zrobienia, czy raczej do kogo by podzwonić jeśli w ogóle wiedział do czego się zabrać. Z drugiej strony jest tylko bratem pana młodego, więc szanse na to, że mu podziękują będą jeszcze mniejsze niż zwykle. A Stasiek nie ruszył prawie palcem w sprawie wesela. Czy ten kretyn myślał, że świat jest tak ułożony, że Stefek wszystko załatwi? Młody mechanik uznał, że w obliczu wiecznej niewdzięczności z jaką się spotykał może pozwolić sobie na dłuższy spacer. Może by warto spojrzeć co tam w cyrku?
I tak Stefan zawędrował do cyrku i zobaczył jak Darius i Heinkel czegoś szukają
- Dobry! Co słychać mości panowie? Nie wiecie gdzie mogę znaleźć May i jej misia?
- May jest w swojej przyczepie, gada z tym Samuelem, zaprowadzimy cię. Słuchaj, nie widziałeś nigdzie dużego pręgowanego zwierzaka?
- Mam podejrzenia. Oto adres właścicielki pewnej dorodnej samicy tygrysiej. Pewnie tam polazł. - napisał adres hotelu.
Zaprowadzili Stefana do przyczepy, gdzie już był Sam i Ilena
- Witam wszystkich~! Jest tu gdzieś też Alphonse?
- Tu jestem - Al pomachał ręką.
- Ach tak, to przeczytałeś książki co ci pożyczyłem? No wiesz…. Te edukacyjne! -zerknął na reakcje młodszego z Elrików - HEJ! Smutas! Witam panie! Od razu jakiś dzień lepszy…. -pomachał przyjacielowi
 
__________________
You are braver than you believe, stronger than you seem, and smarter than you think. Kubuś Puchatek aka Winnie the Pooh
Guren jest offline