Wątek: Dwie drogi
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-06-2007, 20:28   #84
denis
 
Reputacja: 1 denis jest godny podziwudenis jest godny podziwudenis jest godny podziwudenis jest godny podziwudenis jest godny podziwudenis jest godny podziwudenis jest godny podziwudenis jest godny podziwudenis jest godny podziwudenis jest godny podziwudenis jest godny podziwu
Łowca czarownic siedział za biurkiem . Na blacie leżała jakaś stara księga ... ilustracje wskazywały ze traktowała o jakies wymyslnych sposobach zadawania bólu .
Podniósł głowe i spojrzał na „gosci „
Wchdzac do wnatrza zauwazyliscie zakrwawione kajdany liszace z sufitu ... a pod butem Gleina zgrzytneło cos ... co wygladało jak zab .
W jego szarych oczach widac było malutkie ogniki ...
„Mam co do was bardzo duze podejrzenia „ jego głos miał barwę zimnej stali „ Ale przez to , ze mam wazniejsze rzeczy , mimo moich zasad pozwole wam samemu oczyscic się z zarzutów Do jtra wieczoram macie mi przynies dowody , ze to ten kapłan jest chaosytą , a uznam was za osoby nie skazone chaosem , wasz wpływ na niego jest dla mnie wyjatkowo podejrzany „
Zdawało się ze Łowca skonczył swoja wypowiedz i nie oczekiwał odpowiedzi ... Ponownie zaczał czytac ksiege ...
 
denis jest offline