Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-03-2017, 12:42   #80
TomaszJ
 
TomaszJ's Avatar
 
Reputacja: 1 TomaszJ ma wspaniałą reputacjęTomaszJ ma wspaniałą reputacjęTomaszJ ma wspaniałą reputacjęTomaszJ ma wspaniałą reputacjęTomaszJ ma wspaniałą reputacjęTomaszJ ma wspaniałą reputacjęTomaszJ ma wspaniałą reputacjęTomaszJ ma wspaniałą reputacjęTomaszJ ma wspaniałą reputacjęTomaszJ ma wspaniałą reputacjęTomaszJ ma wspaniałą reputację
- Tuż przed incydentem z kriokomorami prowadziłem dochodzenie, mające ustalić dziwne fenomeny mające miejsce w Obozie Landing. Zebraliśmy dowody na to, że przynajmniej jedna osoba w obozie była pod wpływem wrogiej psioniki, a kilka było co najmniej podejrzanych. Podjąłem decyzję aby ową osobę zamrozić do czasu eliminacji zagrożenia, a pozostałe poddać obserwacji i badaniom, ale nim zdążyłem podjąć kroki, obudziłem się tutaj. Najwyraźniej wróg nas wyprzedził.
Carl Cabbage spojrzał na obecnych wojskowych - Oczekuję wprowadzenia protokółu 21.3 w trybie żółtym - powiedział z autorytetem, powołując się na regulamin wojskowy imperii na wypadek wrogiego psionika. Oznaczało to między innymi fakt, że każdy rozkaz musiał być potwierdzony przed kolejną osobę z łańcucha dowodzenia. Tryb żółty to z kolei zagrożenie potwierdzone i aktywne, ale nie trwają obecnie działania zbrojne.
- Wracając do momentu lądowania, było typowo awaryjne, chaotyczne. Po zorganizowaniu prowizorycznego obozu i zabezpieczeniu rannych miał miejsce incydent - Spłoszone stado wymieszanych gatunkowo megazwierząt zostało skierowane na obóz, co jak okazało się było tylko dywersją - przynajmniej jeden zamaskowany zwiadowca przeniknął do naszego obozu, podkładając ładunek wybuchowy. Gdy udało się go namierzyć - zniknął, w sposób sugerujący że miał możliwość teleportacji.
 
__________________
Bez podpisu.
TomaszJ jest offline