Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-06-2007, 20:57   #12
Labalve
 
Reputacja: 1 Labalve jest godny podziwuLabalve jest godny podziwuLabalve jest godny podziwuLabalve jest godny podziwuLabalve jest godny podziwuLabalve jest godny podziwuLabalve jest godny podziwuLabalve jest godny podziwuLabalve jest godny podziwuLabalve jest godny podziwuLabalve jest godny podziwu
"Pokój to mój nowy dom. Nie potrzebuję innego. Tylko czemu te meble... Przyśrubowane. Jak można czegoś dokonać bez ciężkiego, lub ostrego przedmiotu? Jak się uwolnić? I tak mnie dorwą. Innych już dorwali. Te krzyki. Rozpacz. Rozpacz już mam zostały mi tylk krzyki. To kwestia czasu. Ale dlaczego tu jestem? Czemu właściwie ci sanitarusze tak się gapią i uśmiechają? To im nasrało we łbach, nie mnie. No każdy ma chyba prawo do smutku. Mogli mnie zostawić."
Rozejrzałem się po pokoju. -Białe! Licho by to wzięło... Jakiś kolor. Czerwień może być.
Przeszukuję pokuj w poszukiwaniu czegoś ostrego. Żarówka! Nie, cholerna siatka. Pozostaje już tylko metoda Smugglera- duży rozpęd i w drzwi. Jak powiedziałem- tak zrobiłem.
 
__________________
"Precz z agresją słowną!
Przejdźmy do czynów!" - Labalve
Labalve jest offline