Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-03-2017, 21:17   #38
Kelly
 
Kelly's Avatar
 
Reputacja: 1 Kelly ma wyłączoną reputację
Ella i Tytus

Zaś Vasco nie miał wielkiego wyjścia. Nie chciał zabawiać się tutaj, tylko zabrać stąd jak najszybciej, jednak wpadł na jeszcze jeden pomysł.
- Otóż drogi gospodarzu. Nasz przyjaciel wspomniał też, że moglibyśmy kupić mu Elenę, to zwróci nam pieniądze. Oczywiście wspomniałeś, że już jej nie masz. Jakbys sobie przypomniał, komu ja odsprzedałeś, dziesiąta część transakcji będzie dla ciebie. Jeśli nie dobijemy z obecnym właścicielem targu, nic nie stracisz, jak dobijemy, zyskasz. Zawsze więc jesteś co najmniej nie stratny, zaś najpewniej zrobisz. Rozumiem, że musisz się zastanowić, sprawdzić. Przekaż wiec to, jeśli chciałbyś zarobić, szanownemu znajomemu - wskazał mu Rosę.
- Do zobaczenia, kolego - pociągnął za sobą Ellę.

Kiedy już byli na zewnątrz stwierdził.
- Tfu, nie trafiliśmy. Kiedy ten dupek spytał o ciebie myślałem, że albo mu parsknę śmiechem w ten głupi pysk, albo przefasonuję nochala. Co za cham. Dziwne, ze Rosa tak się rzucił na tą dziewkę. Jego gust jest stanowczo kiepski. Gorzej jednak, że nie wszyscy jednak dobiegliśmy. Myślałem, że tamten, jak mu tam, Crastinus, biegnie z nami. Odwagę ma, jednak … wróćmy - zaproponował - może jeszcze da się mu pomóc. W razie czego, cóż, trzeba się jednak liczyć, że konieczne będzie danie komuś po pysku, chociaż nie przepadam za ulicznymi bójkami.
Tytus nie mający broni rozejrzał się, czy jest tutaj może jakiś kij, albo lepiej dwa.
- Nie za bardzo umiem się bić - przyznał. - Choć byłem w legionach kiedyś.
 
Kelly jest offline