Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-03-2017, 12:33   #74
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
- Ależ wiem kochana! Musiałem włożyć dużo energii żeby poskładać to ciało z kawałków! Skradłem oddech kilku emerytek żeby tego dokonać mogę ci powiedzieć, w których mieszkaniach, jeżeli chcesz sobie urządzić armię babć zombie tak jak to zrobiłaś z własną! Należy ci się jakaś nagroda w końcu jesteś współodpowiedzialna także za ich śmierć! - Demoniczna istota najwyraźniej uwielbiała dźwięk swojego głosu.

Gdy "Witkowski" ujrzał Igora w świecie cielesnym chwycił uciętą strzelbę z zamiarem wypalenia w szamana - BLOKUJ SIĘ! - Krzyknął Andrzej wskazując na broń ta wybuchła parząc trupowi twarz i dłoń, w której utkwiło kilka kawałków rozgrzanej stali - Cudowny, rozkoszny ból! Ahhh... Pomyśleć, że tyle czasu spędziłem polując na duchy a wcześniej polując na tych przygłupich krewniaków, kto by pomyślał, że magowie są dużo bardziej zepsuci? - Zapytał wyraźnie zachwycony walką.

- Zajmę się tym jego pierdolonym agregatorem od dawna chciałam to zrobić! - Zawołała Babcia Kwiatek ożywiając krzewy na działce i nakazując im, aby się wyostrzyły i przebiły agregat prądotwórczy, który utrzymywał płot pod napięciem. Spowodowało to niewielki pożar widok ognia wyrwał trupo - komunistę z samozadowolenia mocniej schwycił piłę a w jego żółtych ślepiach pojawiła się niepewność.

Krwawa Wróblica chwyciła za bramkę działki wyrwała ją z zawiasów i rzuciła nią w przeciwnika - Ha! Więc mamy i nieumarłą! Podobasz mi się! Może będziesz moim kolejnym ciałem ? - Spytał się na jej widok truposz, który nadział się na ostro zakończoną bramę, ale nie wydawało się żeby jakoś szczególnie popsuło mu to humor.

- To Strix! To Strix! Groźny demon boją się ognia, słońca i sieją zniszczenie! - Zawołała wyraźnie przerażona Gangrelka.

Thyrsus poczuł zawód Zaklęcie nic nie dało. Istota z którą mieli do czynienia nie kojarzyła mu się z żadnym ze znanych bytów. Lecz na zapytanie Igora odpowiedziały Duchy, z którymi teraz był połączony ze sprawą mocy Zielonej Arkadii
- Chroń, nas Chroń nas! To Pożeracz! Torturuje i niszczy duchy! Wszyscy boją się potwora, który na nas poluje! Teraz przybył zniszczyć nas tutaj! Boi się soli i dźwięku dzwonów oraz wielu innych rzeczy słyszane to było, że się cieszył, że nie ma ich w świecie Zmierzchu. Uciekliśmy przed nim do Arkadii a teraz przybył tutaj nas zniszczyć! Ratunku! Ratunku! - Wyły spanikowane duchy jeden przez drugiego.
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 21-03-2017 o 18:55. Powód: Dodano efekt zaklęcia. :P
Brilchan jest offline