Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-03-2017, 12:37   #137
Hakon
 
Hakon's Avatar
 
Reputacja: 1 Hakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputację
Młodszy Sierżant Gustaw w sumie był zadowolony. Jego pomysł z musztrą w końcu się spodobał mimo początkowych uwag Starszego Sierżanta.
Wiadomości, które zdobył wiele nie dały, ale jakoś nakreśliły ogólną sytuację wojska i całego Landu.

Po obiedzie już regularnie wszyscy trenowali musztrę. Baron z zapałem próbował ogarnąć oddział. Maud może i była mentalnym przywódcą, ale co do musztry to on najwięcej mógł przekazać.
- Chcę Waszego jak i mojego dobra. Lepiej by dowództwo nie miało powodów do mszczenia się na nas. Lepiej niech kozłami ofiarnymi będą inni. Z resztą jak się spiszemy to może będzie szansa na jakąś przepustkę lub coś?- Przekazał swoje zdanie drużynie i zabrał się za szkolenie.

Niestety za mało było doświadczonych instruktorów i dowódców by zapanować nad zlepkiem indywidualności na placu apelowym. Wszczęto bójkę o błahostkę, a to mogło przerodzić się w regularna bitwę i idące konsekwencje.
Baron jak tylko zaczęła się rozróba starał się zapanować nad częścią chociaż walczących. Oddzielić spokojnych od zadziornych a następnie wspomóc sierżantów.

Gdy nadszedł żołnierz zawodowy z Kapitanem oraz porucznikiem Gustaw już dostał raz w gębę z łokcia od jednego z walczących. Kość policzkowa raczej cała była ale czół pulsujący ból pod okiem.
Sierżant Gruber jako jedyny starał się zapanować nad "hordą" i Gustaw zwąchał okazję.
- Dobra chłopaki! Łapcie za halabardy i wesprzyjmy Grubera. Może się upiecze jakoś.- Rzucił do otaczających go ochotników i dołączył do Starszego Sierżanta Grubera krzycząc i wydając rozkazy by uspokoić tłuszczę. Tych, którzy byli zbyt narwani by słuchać karcił razami szkoleniowej halabardy bądź piąchą.
 
Hakon jest offline