Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-03-2017, 19:40   #205
Slan
 
Reputacja: 1 Slan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputację
Wolfson:
Henrietta pokręciła głową i potem zawołała.
- Nie… Ja gdy się zirytuję potrafię być bardzo groźna! Co teraz robimy? I czy ten smoka to pani? – powiedziała zaskoczona. Tymczasem Ivan rozpaćkał dłonią naprawdę bardzo mniejszego demona, którego przywołał.
- To gdzie teraz idziemy? – zapytała rudowłosa.

Gretha
Kapitan zaśmiał się radośnie i groźnie zarazem.
- Stare nawyki nie ulegają tak łatwo zapomnieniu, co? Taką arystokrację to można polubić. Niewiele wiem o smokach, ale już zdąrzyłem się przekonać, że to rasa suczych synów, które żyją aby się pastwić nad uczciwymi ludźmi. Idziemy porozmawiać z Wilczkiem?

James
Jego żona pokręciła głową.
- Nie wiem wszystkiego, na pewno rząd jest zaniepokojony jego bogactwem i wpływami. Wiele z Jego przedsięwzięć wydobywczych to w istocie prace archeologiczne… Nie rób sobie z niego wroga… Która córka? Ma ich z osiem. Kassel była na Rodos, ale teraz przebywa w Szwajcarii... Nie zrobiliście z niej wroga. – rzekła z troską.
 
__________________
Myśl tysiąckrotna to tysiąckroć powtórzone kłamstwo.
Myśl jednokrotna, to niewypowiedziana prawda...
Cisza nastanie.
Awatar Rilija
Slan jest offline