Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-03-2017, 17:17   #137
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
- Spoko, stary, co było a nie jest nie piszę się w rejestr jak dla mnie PAX - Wyciągnął do Szkota rękę na zgodę. Ugryzł się w język żeby nie dodać, że na miejscu Kate pewnie zrobiłby to samo, bo byłaby to zbytnia szczerość wobec osoby, która niedługo będzie wraz z tobą ryzykować życie.

- Ja to patrzę na sprawę w ten sposób: Potrzebuje wyników tych badań medycznych żeby je dać Kate mam nadzieje, że pomoże mi to lepiej zrozumieć moje moce żeby mi mózg nie wyparował a przy okazji może wyleczyć brata mojego i jej. Rozpierdolenie wrednej organizacji rządowej albo korporacyjnej, która eksperymentuje na ludziach to będzie miły bonus... Ale żeby to zrobić potrzebuje pomocy mojego kumpla hipnotyzera a on chcę mieć tą teczkę. Po co mam myśleć, co mój drogi kolega chcę zrobić z tą teczką? Pewnie rozwiązać jakieś swoje zatargi z mafią albo kimś tam mnie to mało obchodzi - Wyjaśnił Alisterowi swój punkt widzenia nie lubił planować za daleko, bo większość planów rozpada się w zetknięciu z rzeczywistością.

- O! Kitar! Zawsze chciałem spróbować na tym zagrać - Zawołał ucieszony, po czym, nałożył kamizelkę, wziął jeden kastet oraz latarkę i zaczął stroić instrumenty zabierze gitarę wraz z jej klawiszowym kuzynem, jeżeli będzie mu za ciężko dźwigać to najwyżej zabawi się w El KaBonga.
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 22-03-2017 o 20:11.
Brilchan jest offline