Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-03-2017, 08:46   #86
TomaszJ
 
TomaszJ's Avatar
 
Reputacja: 1 TomaszJ ma wspaniałą reputacjęTomaszJ ma wspaniałą reputacjęTomaszJ ma wspaniałą reputacjęTomaszJ ma wspaniałą reputacjęTomaszJ ma wspaniałą reputacjęTomaszJ ma wspaniałą reputacjęTomaszJ ma wspaniałą reputacjęTomaszJ ma wspaniałą reputacjęTomaszJ ma wspaniałą reputacjęTomaszJ ma wspaniałą reputacjęTomaszJ ma wspaniałą reputację
- Spokojnie, Panie Jaeger, dojdziemy do tego, Panie Nae, to pytanie może zaczekać. - Karl podniósł dłoń w pojednawczym geście, po czym zwrócił się do Benjamina.
- Pańskie obawy o trudności są bezpodstawne. Planeta jest własnością prywatną fundacji, w związku z tym Alain DuVall zarządzał nią z jej ramienia. Pod jego nieobecność zastępowałem go Ja bądź Nirad Sariff. Zmiana łańcucha dowodzenia to nic nowego, są odpowiednie procedury by wszystko przebiegło płynnie.
Prosił Pan o naszą pomoc, stąd moja pierwsza rada: Obecny stan rzeczy jest taki, że gdyby nie obecność regularnego wojska każdy z nas wziąłby Was za najeźdźców. Aby uniknąć kłopotów na przyszłość, proponuję zrobić wszystko zgodnie z podręcznikiem - przywracamy poprzedni status, gdy wszyscy będą wybudzeni przydzielimy im zadania. Oni znają mnie, więc uspokoją się i będzie mniej pytań, mniej podejrzeń o przewrót. Następnie zorganizujemy formalne przekazanie władzy Panu, jako następcy gubernatora DuValla. Akurat będzie chwila czasu, ja i szefowie sekcji wprowadzimy Pana we wszystkie szczegóły i obejmie Pan stanowisko jako obeznany z miejscową sytuacją.
 
__________________
Bez podpisu.
TomaszJ jest offline