Wątek: Gdzielnik
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-03-2017, 10:11   #24
kanna
 
kanna's Avatar
 
Reputacja: 1 kanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputację
Coś zimnego zalśniło w oczach Tulei.
- Wybacz, kochana, moja niegościnność – powiedziała, podrywając się na nogi. – Przyniosłam tylko przekąski, a zapomniałam wstawić do podgrzewacza główne danie.
Wybiegła do kuchni, zastawiając gościa w salonie. Za zamrażalnika wyciągnęła zapiekankę z kurczakiem, lasagne ze szpinakiem – innego akurat nie miała – oraz kilka zmrożonych bułeczek z cynamonem. Wrzuciła wszystko do piekarnika, ustawiając trzy obiegi podgrzewania, aby zapachy się nie mieszały.
- Za 10 minut wszystko będzie gotowe! – rzuciła do kobiety, a potem nadusiła na panelu sterowania polecenie przesłania wszystkich dźwięków z salonu wprost do modułu sterowania podopiecznej. Chciała być pewna, ze Cassandra będzie świadkiem ich rozmowy.

Wróciła do salony z kolejnym dzbankiem soku. Usiadła.
- Praca nikomu jeszcze nie zaszkodziła – uśmiechnęła się zachęcająco do gościa. – Bardzo szanuje osoby, które ciężko pracują i dobrze, aby Stworzenie też nabrało szacunku. Ono nie należy do mnie, może dokonywać swoich własnych wyborów. Niestety, ma problem z przestrzeganiem zasad, oraz tendencje do ich łamani. Skoro zdecydowało się pomóc ci w twojej pracy – mogę tylko przyklasnąć temu wyborowi. Kiedy uzna, ze woli współpracować ze mną, będzie mogło tu wrócić i opowiedzieć mi czego się nauczyło.
 
__________________
A poza tym sądzę, że Reputację należy przywrócić.
kanna jest offline