Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-03-2017, 23:01   #138
Rebirth
 
Rebirth's Avatar
 
Reputacja: 1 Rebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputację
Jimmy nie do końca był przekonany co do tej akcji, bo cały czas miał wrażenie że te dwa punki są aktualnie na jakimś tripie i myślą że są całą pieprzoną armią. A on głupi dał się w to wciągnąć i lada będzie jedynym który zginie bez uśmiechu na ustach. Z drugiej strony jego zadanie było proste - włamać się. To akurat robił dobrze. O ile zamek nie wypchano elektroniką, z wszelkimi mechanizmami radził sobie niczym z umysłami ofiar jego mocy. W zasadzie to Jimmy widział pewną zależność między otwieraniem zamków a wszczepianiem sugestii przy pomocy dejavu. Cały szkopuł polegał na trafnym podążaniem za filozofią mechanizmu. Każdy umysł był właśnie niczym zamek, który był skonstruowany według pewnej metody. Gdy się ją rozpoznało, wystarczało nią podążać.
- Czyli jak mniemam Ty śpiewasz, ja otwieram? Wydaje się zbyt banalne by się udało, ale skoro nie mamy żadnego planu? - Jimmy oczywiście pierwsze co zabrał to wytrychy - Tak, umiem otwierać zamki, żeby nie było. Ale nie będę mógł otwierać, kiedy Ty będziesz się wydzierał. Chyba że... - Jimmy wyszperał z auta jakieś starą szmatę, oderwał dwa małe kawałki, po czym nawilżył je. Ukręcił je po czym wsadził je sobie do uszu. Dla pewności na migi pokazał to Duncanowi, dopowiadając - Jak będzie jakaś draka, to szturchnij mnie, rzuć kamieniem, albo co... - westchnął cicho i na wszelki wypadek zabrał nóż. Miał swój, ale od nadmiaru głowa nie bolała. Wyjął prowizoryczne stopery do uszu, by ponownie włożyć je w trakcie akcji. Pokazał Duncanowi na krótkofalówkę i sam wziął jedną. - Weź jedną, a ja wezmę drugą. Gdy będziemy w środku, rozdzielimy się. Bierzemy wszystko co może się przydać. Czekaj co to było? Czego w zasadzie szukacie? Aha, zabraliście kominiarki. Zabraliście, prawda... ?
 
__________________
Something is coming...

Ostatnio edytowane przez Rebirth : 26-03-2017 o 23:04.
Rebirth jest offline