Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-03-2017, 14:46   #9
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Nie podoba mi się skoro już musieli wziąć się za ten pomysł to powinni zrobić fabułę po sprawie Kiry gdzie Ryuk się znowu nudzi i zrzuca jeden z notatników do Ameryki. Mogliby też zatrudnić Zacka Effrona Stracili taką okazje!

Staram się nie oceniać za mocno bo widzieliśmy bardzo mało a niestety Netflix słynie z tego że nie potrafią robić niekomiksowych zapowiedzi ale jak na razie więcej czuje niepokojów niż radości.

Po pierwsze Light powinien być idealnym aseksualnym paniczykiem, cudownym dzieckiem i wymarzonym zięciem każdej gospodyni domowej a w zapowiedzi widzimy że jest jakieś punk który ucieka przed policją :P pierwowzór byłby za sprytny żeby władować się w sytuacje gdzie policja go goni i musiałby uciekać.

Druga sprawa Misa jako pomponiara ? Serio ? Mam nadzieje że będzie chociaż jakąś vlogarką albo szafiarką sława to bardzo ważna część jej postaci... Mam też nadzieje że nie będą z Lightem w związku chyba że zaznaczą że robi to tylko po to żeby ją zmanipulować.

Czarny L mi nie przeszkadza pod warunkiem że zachowają jego autystyczne cechy ten aktor podobno potrafi grać tego typu postaci.

Wiliam Defoe doskonale dobrany mimo tych wątpliwości mam nadzieje że nie skrewią bo DN sporo im zarobił jako anime które streamują i filmy więc może to zła zapowiedz po prostu ?

Ps. Nawet jak wszystko im nie wyjdzie to im wybaczę jeżeli DOKŁADNIE SCENA PO SCENIE odtworzą sytuacje z chipsami! ale musi być wszystko poczynając od drącego się Defoe, poprzez chowanie komórki z szrokim ekranem w chipsach (ok ten telewizor im daruje) ale nie mogą zapomnieć o dramatycznej muzyce i spowolnieniu akcji przy ugryzieniu chipsa oraz bishie sparkles
 
Brilchan jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem