Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-03-2017, 17:14   #321
Jaśmin
 
Jaśmin's Avatar
 
Reputacja: 1 Jaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputację
Cytat:
Łatwiej by było jakbyś powiedział po prostu co chcesz zrobić.
No to po kolei.
Robię build 20-to poziomowy.
12 poziomów potwora (succubus).
+1 poziom battledancera.
+2 poziomy paladin of freedom.
+2 poziomy na szablon.
+1 poziom na prc Mystic Wanderer (tak, to jest ta prc co wymaga czarów divine 2-go poziomu).

Jeszcze tu jesteście? Razem to daje 18 poziomów, mam o jeden poziom za mało na maga divine 3 poziomu bo tyle powinienem mieć żeby rzucać czary divine 2-go poziomu.

Teraz coś wymyśl, G. Liczę na ciebie i innych.

Edyta: Właśnie wpadłem na pomysł. Googol, dobrze na mnie działasz.
Można by dodać szablon tauric creature (uzyskujemy podtyp monstrous humanoid) i w tym szablonie dodać jeszcze Monster of Legend co pozwoli rzucać czary jak kleryk 5 poziomu z domenami Protection, Strenght, War. Jak to wygląda?

Edyta 2: Myslałem o szablonie Sanctified, ale nie obleci. Ale może inny szablon dający dostep do magii kleryckiej co najmniej 2 poziomu da radę?
Szukam, szukam. Pomóżcie nerdowi.
 

Ostatnio edytowane przez Jaśmin : 27-03-2017 o 18:34. Powód: Przebłysk geniuszu.;)
Jaśmin jest teraz online   Odpowiedź z Cytowaniem