Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-03-2017, 20:31   #15
Leminkainen
 
Leminkainen's Avatar
 
Reputacja: 1 Leminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputację
Cytat:
Bo nie wiedziałem, że mam przedstawiać jakies argumenty na cos czego ja wcale nie twierdziłem (że nabój śrutowy jest NIEZBĘDNY do strzelania śrutem).
Cytat:
Napisał 23-03-2017, 17:55 Post #4 Leoncoeur
Zreszta efekt zaladowania garścią czegośtam prostej broni cp przeznaczonej do strzelania kula i próba zestrzelenia czegoś w locie, też byłaby śmiechowa. Do takiego efektu potrzeba specjalnego naboju srutowego, zespolonego.
A to kto napisał?

Cytat:
Jak będziesz z drugiej strony strzelał amunicją multikombinowaną z broni gwintowanej, to pożegnaj się po iluśtam używaniach z gwintem.
Co to jest amunicja multikombinowana?

Cytat:
(min śrut, niekoniecznie jako nabój śrutowy) może zniszczyć gwint lufy, pierwszy wynik z googla na hasło "śrutowanie": Śrutowanie a piaskowanie - TLC
OK mam dosyć [ciach]
//Mira:Zgadzam się, dosyć. Jeśli nie mamy ochoty z kimś rozmawiać, nie róbmy tego. Nic jednak nie usprawiedliwia obrażania.
 
__________________
A Goddamn Rat Pack!

Ostatnio edytowane przez Mira : 27-03-2017 o 21:11.
Leminkainen jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem